Dış cephe mantolama hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile mükemmel yaşam alanları oluşturmak ve yaşam alanlarınıza izimizi bırakmak için sunuyoruz.

Dış cephe mantolama firmaları arasında, her zaman profesyonel ve kullanıcısını memnun eden hizmetimiz ile gün geçtikte büyüyoruz. Amacımız şık, korunaklı ve kaliteli işçilik ile, referans algısı oluşturarak bir müşteri bin müşteridir mottosu ile çalışmalarımızı sürdürmek olacaktır.

Onlarca dış cephe mantolama desenleri ve modelleri arasından kullanıcıların beğendiği konsepti, kullanıcıların yaşam alanlarına büyük bir titizlikle uyguluyoruz. Kullanıcılara sunduğumuz dış cephe mantolama boyası renkleri ile de, beğendikleri ve hayallerindeki yaşam alanını sunmak için rehberlik görevi görüyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurarak mesajınızı ve talebinizi bize ilettikten sonra size geri dönüş gerçekleştiriyoruz.
  • Geri dönüşümüzde binanızda gerçekleştirmek istediğiniz tadilat talebini sizden alarak, sizin ve ekibimizin de uygun olduğu bir tarih belirleyerek mantolama gerçekleştirilecek binayı yerinde kontrol etmek için ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.
  • Gerekli ölçüm, hesaplama ve maliyet planı çıkartıldıktan sonra tarafınıza fiyat teklifimizi ve iş bitiş tarihini sunuyoruz. Çalışmaya karar verirseniz, sözleşme imzalıyoruz. Sunulan fiyatın %50’si işe başlamadan, geri kalan %50’si de iş bittikten sonra talep ediyoruz. Fiyat ve tarih konusunda anlaştıktan sonra uzman ekibimiz onarım ve tamirat işlemleri için iş başı yapıyor. Gerekli tamirat ve onarım işlemleri bittikten sonra mantolama uygulamasına geçiliyor. Olumsuz hava koşulları yaşanmaması koşulu ile taahhüt ettiğimiz tarihte çalışmayı bitiriyoruz.

Dış Cephe Mantolama Yararları

Dış cephe mantolama hizmetinin binalara ve yaşam alanlarına sağladığı bir çok yarar bulunmaktadır. Her kullanıcının da ilgisini çekebileceği gibi faturalara maddi olarak katkı sağlayan bu uygulamanın tek yararı faturaların daha az gelmesi değildir.

Dış cephe mantolama uygulaması kışın fatura tasarrufu sağlarken, yazın da yaşam alanlarının daha serin olmasını sağlamaktadır. Genel olarak izolasyon görevi görmesi ile birlikte dışarıdaki çok sıcağı içeri almaz, ya da soğuğu içeri geçirmemektedir. Ancak dış cephe uygulamasının doğru gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde olası su ve hava temasları dolayısıyla zaman içerisinde mantolama dökülebilmektedir. Doğru uygulama ve doğru kalınlıkta köpük tercihi ile mükemmel bir izolasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Mantolama ile birlikte binanızın dış yüzü makyajlanacak ve tasarımsal olarak göz alıcı bir konsept oluşturmanızı sağlayacaktır. Üstelik istediğiniz renk ile binanızı daha göz alıcı bir tasarıma büründürebilirsiniz. Böylece binanızın satış değeri de artış gösterecektir. Kiraya vermek istediğiniz dairenizi daha kolay kiraya verebilirsiniz. Gerçekleştirilen bir emlak araştırmasına göre, ev kiralamak isteyen kullanıcılar, dairelerin bulunduğu binalarda en çok dikkat ettikleri üç etmenden birisi mantolamasının olup olmadığı olmuştur. Bir diğer etmenler ise, kombi ve asansördür.

Yaşam alanlarınıza değer katmak için bizden fiyat teklifi alabilir ve projelerimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen yukarıda bulunan iletişim formunu doldurun. Yada bize, bilgi@insaatmalzemelerim.com adresinden ulaşabilirsiniz.