Asmolen Straforların Özellikleri Nelerdir?

Asmolen Straforların Özellikleri

Asmolen straforların özellikleri nelerdir? Asmolen straforlar inşaat uygulamalarında dolgu malzemesi olarak kullanılan farklı ölçü ve ebatları bulunan EPS strafor ürünüdür.

Asmolen straforların özellikleri nelerdir? Asmolen strafor hangi alanlarda kullanılmaktadır? Asmolen strafor ölçüleri nelerdir?

Asmolen straforlar farklı ölçülerde üretilmekte ve inşaat uygulamalarında dolgu malzemesi olarak kullanılmaktadır. Strafor köpük ile hemen hemen aynı yapıya sahip olan bu malzemenin farklı kullanım alanları bulunmaktadır.

Asmolen Strafor Kullanım Alanları

  • İnşaat temellerinde
  • Binaların ara katlarında kullanılan asmolen straforların oldukça fazla yararı bulunmaktadır. Binaya ek yük getirmemesi ve taşınması kolay olduğu için inşaat uygulamalarında hız kazandıran asmolen strafor sıklıkla tercih edilmektedir. İşçiliği kolay olmasının yanında, maliyetinin de ekonomik olması ile tercih sebebi olmaktadır.

Asmolen Strafor Ölçüleri

20 cm, 23 cm, 25 cm, 28 cm ve 30 cm’lik asmolen strafor ölçüleri bulunmaktadır. İnşaat projelerine ve taleplere uygun olarak imal edilen asmolen strafor ölçüleri arz edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir