boya-ustalari
boya-hizmeti-veren-firmalar
previous arrow
next arrow

Boya ve badana, alçıpan, tamirat olmak üzere yaşam alanlarınızdaki tüm iç dizayn ve dekorasyon hizmetlerini memnuniyet garantisi ile sizlere sunuyoruz. Boya, badana ve alçıpan hizmetlerinde alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile hayallerinizdeki yaşam alanını sizlere sunuyoruz.

İç dekorasyon hizmetlerinin özellikle oturulan ve eşyalı yaşam alanlarında, ev halkını yorduğunu, zorladığını ve en hızlı şekilde bu tadilat işlemini gerçekleştirmemiz gerektiğinin bilinci ile çalışmalarımızı büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurarak mesajınızı ve talebinizi bize ilettikten sonra size geri dönüş gerçekleştiriyoruz.
  • Geri dönüşümüzde evinizde gerçekleştirmek istediğiniz tadilat talebini sizden alarak, sizin ve ekibimizin de uygun olduğu bir tarih belirleyerek onarımı yerinde kontrol etmek için ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.
  • Gerekli ölçüm, hesaplama ve maliyet planı çıkartıldıktan sonra tarafınıza fiyat teklifimizi ve iş bitiş tarihini sunuyoruz. Çalışmaya karar verirseniz, sözleşme imzalıyoruz. Sunulan fiyatın %50’si işe başlamadan, geri kalan %50’si de iş bittikten sonra talep ediyoruz. Fiyat ve tarih konusunda anlaştıktan sonra uzman ekibimiz onarım ve tamirat işlemleri için iş başı yapıyor. Olumsuz hava koşulları yaşanmaması koşulu ile taahhüt ettiğimiz tarihte çalışmayı bitiriyoruz.

Boya Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Yaşam alanlarına yeni bir konsept ve dekorasyon oluşturmak için boya ve alçıpan işlemleri başta olmak üzere yaşam alanlarına dekoratif bir konsept oluşturacak tadilatlar gerçekleştirilmektedir. Boya ustalarının ellerinden çıkan pürüzsüz ve nükemmel işçilik ile sağlanan badana hizmeti ile ferah ve konsept yaşam alanları oluşturulmaktadır. Boya yaptırırken seçeceğiniz duvar renkleri önemli olacaktır. Çok koyu duvar boyaları ya da simli duvar boyaları renk değiştirmek istediğinizde işinizi zorlaştırabilmektedir. Bu sebeple genellikle hafif ve renk değişimini daha kolay gerçekleştireceğiniz açık renkli boyaları seçmeniz yararınıza olacaktır.

Boyanızı seçerken mutlaka silinebilir yapıda olmasına dikkat etmenizde yarar var. Zaman içerisinde duvarlar da tozlanmakta, yemek yağları sıçratabilmektedir. Bu sebeple temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Silinebilir boyalar ile duvarlarınızı daha kolay temizleyebilirsiniz.

Duvarlarınızı boyamadan önce, ufak delikler, duvar üzerindeki yara ve çiziklerin alçı ile temizlenmesi gerekmektedir. Devamında düz ve pürüzsüz zemine boya uygulanmaktadır. Boya ustası ve boya hizmeti veren firmaları araştırıyorsanız, inşaatmalzemelerim.com uzman ekibi ile sizlere hizmet vermek için hazır. Daha fazla bilgi almak için şimdi bizimle iletişime geçebilrisiniz.