Perde beton izolasyonu uygulamasını, alanında deneyimli ve tecrübeli usta ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. İnşaatlarda perde betonların üzerine uygulanması elzem olan bu izolasyon tekniği sayesinde suya ve neme karşı önlem alınmaktadır.

Perde beton izolasyonu; Binaların temelinde yer alan perde betonların üzerine uygulanan izolasyon tekniğidir. Zemindeki su ve nem izolasyonunu sağlaması adına gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Nasıl Uyguluyoruz?

  • Sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurarak mesajınızı ve talebinizi bize ilettikten sonra size geri dönüş gerçekleştiriyoruz.
  • Geri dönüşümüzde inşaat sahasında gerçekleştirmek istediğiniz tadilat ve uygulama talebini sizden alarak, sizin ve ekibimizin de uygun olduğu bir tarih belirleyerek izolasyon uygulanacak olan alanı yerinde kontrol etmek için ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.
  • Gerekli ölçüm, hesaplama ve maliyet planı çıkartıldıktan sonra tarafınıza fiyat teklifimizi ve iş bitiş tarihini sunuyoruz. Çalışmaya karar verirseniz, sözleşme imzalıyoruz. Sunulan fiyatın %50’si işe başlamadan, geri kalan %50’si de iş bittikten sonra talep ediyoruz. Fiyat ve tarih konusunda anlaştıktan sonra uzman ekibimiz fizibilite çalışması için iş başı yapıyor. Gerekli tespit işlemleri bittikten sonra izolasyon uygulamasına kademeli olarak geçiliyor. Olumsuz hava koşulları yaşanmaması koşulu ile taahhüt ettiğimiz tarihte çalışmayı bitiriyoruz.

Perde Beton İzolasyonu Nedir

Bu uygulama, inşaat daha temel aşamasındayken, zemindeki perde betonların izole edilmesidir. Bu izolasyon uygulaması oldukça önemlidir. Çünkü olası rutubet, nem ve su temaslarına karşın önlem almak adına izolasyonun uygulaması oldukça önemlidir. Perde beton izolasyonu uygulayan firmaları araştıran kullanıcılar kesinlikle işinin ehli ve sektörde tecrübeli olan uygulayıcılardan hizmet almalıdır. İnşaatın temeli oldukça önemlidir. Bu sebeple temel ile ilgili gerçekleştirilecek her türlü müdahale de tecrübe ve usta ellerin marifetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple zemin izolasyonu ile ilgili portfoyü olan firmaları tercih etmenizi önermekteyiz.